PERFORMANS NETWORK NEDİR?


İnternet kullanıcı sayısı her geçen gün artarken buna bağlı olarak, kullanıcı profili çeşitliliği de giderek artmaktadır. İnternette her segmentten kullanıcının yer alıyor olması reklamverenler için arzu ettikleri her çeşit hedef kitleye erişebilme olanağı anlamına gelmiş olsa da bunun en doğru şekilde değerlendirilebilmesi için reklamverenlerin, kullanıcıların oluşturduğu devasa havuzda hedef kitlelerine en uygun kullanıcılara ulaşmaları gerekir.

 

Reklamport’un sahip olduğu teknolojiyle reklamverenler, harcamalarını en etkili şekilde kullanmış olduklarından daha yüksek yatırım geri dönüş oranına (ROI) sahip olurlar. Reklamlar, markanızın potansiyel müşteri adayı olan sitelerde gösterildiğinden reklam bütçenizi en verimli şekilde harcamış olursunuz.

 

Yayıncılar ise web sayfalarında içeriklerine ve ziyaretçilerine en uygun reklam gösterimi yaparak daha yüksek kazanç elde etmiş olurlar. Reklam alanlarının en efektif kullanımı için ziyaretçilerinizin ilgisine yönelik reklam gösterimi yapılmış olur.

 

Reklamverenler ve yayıncılara sunduğumuz çözümlerin yanı sıra ajanslar için oluşturduğumuz çeşitli yetki düzeylerinde kullanıcı tipleriyle ajanslar, dijital dünyada yürüttükleri kampanyaları Reklamport alt yapısını kullanarak yönetebilmektedirler.

 

Reklamport teknolojisiyle:

  1. İleri Seviye Hedefleme

 

  1. Ölçümleme ve Raporlama

 

  1. Performans Kampanyaları

 

  1. Kreatif Optimizasyon sağlanmaktadır.